top of page

Phone House voor de 5e keer Telecom Retailer van het Jaar! 🎉

  • 7 sep 2025
  • 1 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 11 sep 2025




Met trots mogen we delen dat Phone House opnieuw is uitgeroepen tot Telecom Retailer van het Jaar – en dit inmiddels al voor de vijfde keer!

Namens Unified Retail Services willen we al onze ondernemers van harte feliciteren met deze prachtige erkenning. Dag in, dag uit zetten zij zich met passie en vakmanschap in om klanten het beste advies, de juiste keuze en een warm welkom in de winkels te bieden.



Ook een groot dankjewel aan alle consumenten die hun stem hebben uitgebracht. Jullie waardering is de mooiste beloning voor de inzet van onze ondernemers en teams.

Phone House is een unieke formule: een onafhankelijke telecomretailer met een landelijke dekking, waar persoonlijke service en keuzevrijheid centraal staan. Of het nu gaat om een nieuw abonnement, de nieuwste smartphone of deskundig advies – bij Phone House staat altijd de klant centraal.

Samen blijven we bouwen aan een sterke, toekomstbestendige formule waar consumenten op kunnen vertrouwen. Op naar nog veel meer mooie jaren! 🚀




Voor de publicatie van TBM klik op onderstaande button.
Voor de publicatie van TBM klik op onderstaande button.



Opmerkingen


bottom of page